مهر تاييد وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري بر مدارك‌ موسسه عالي بانكداري ایران

   مراسم اعلان تاييد مدارك دوره هاي آتی كارشناسي و كارشناسي ارشد موسسه عالي بانكداري ایران از سوی وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري با حضور رييس كل ، معاون مالي و اداري بانك مركزي، رييس موسسه عالي بانكداري‌ایران ، تعدادي از اساتيد و جمع کثیری از دانشجویان و دانش‌آموختگان‌ روز سه شنبه مورخ بیست و هشتم آذرماه در سالن اجتماعات موسسه برگزار شد.
   به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، دكتر بهمني رييس كل بانك مركزي در این مراسم ضمن اشاره به زحمات فراوان رييس موسسه عالي بانكداري براي اخذ اين مجوز از وزارت علوم تحقيقات و فناوري و تشكر از ايشان اظهار داشت : دوره‌هايي كه در اين موسسه برگزار مي شود از گذشته تاكنون از كيفيت بالاي علمي و آموزشي برخوردار بوده و همين امر موجب شده است تا وزارت علوم نيز با درخواست برگزاري دوره هاي كارشناسي و كارشناسي ارشد با مجوز آن وزارتخانه موافقت نمايد .
   رييس كل بانك مركزي ضمن اشاره به سابقه 50 ساله اين موسسه در امر آموزش اظهارداشت : اين سابقه زياد به همراه حضور اساتيد بزرگ و مجربي كه در آن به تدريس مشغولند ، موجب تقويت روزافزون پايه هاي علمي موسسه عالي بانكداري شده است . 
رييس كل بانك مركزي در ادامه افزود: پس از اعلام اين مطلب به وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري كه از 12 نفر شركت كننده آزمون حذف معادل لیسانس موسسه عالي بانكداري براي ادامه تحصیل در مقطع دكتري ، 11 نفر آنها در امتحان مذکور قبول شده اند ، وزير علوم نیز بر کیفیت آموزش در این موسسه تاکید نمود و پیشنهاد عضویت در هیات امنای موسسه را نیز پذیرفتند .
   دكتر بهمني همچنین با اعلام اين موضوع كه از اين پس ، پذيرش دانشجو در مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد موسسه عالي بانكداري از طريق کنکور سراسري انجام مي شود ، اظهار اميدواري كرد: درصدديم‌ تا در آينده نزديك، مجوز برگزاري دوره هاي دكتري در موسسه را نيز از وزارت علوم ، تحفيفات و فناوري اخذ نماييم .
   رييس كل بانك مركزي با اشاره به ظرفيت بالاي علمي دانشجويان اين موسسه افزود : در همين جا از معاون مالي و اداري بانك مركزي مي خواهيم تا اقدامات لازم براي اعزام فارغ التحصيلان ممتاز مقطع كارشناسي ارشد اين موسسه جهت ادامه تحصيل در مقطع دكتري به خارج از كشور را مهيا نمايند .
   ايشان درخصوص دانش‌آموختگان موسسه  که در مقاطع مختلف تحصيلي در اين موسسه تحصيل نموده‌اند و عزیزانی که تازه به جمع دانشجويان اين موسسه پيوسته اند، گفت : اين دانشجويان نيز مطمئن باشند ، مذاكراتي براي اين‌كه آنها نيز مشمول اين تاييد شوند، انجام خواهد گرفت .
   در خاتمه اين مراسم ، دكتر الله داد رييس موسسه عالي بانكداري با تشكر از معاون مالي و اداري بانك مركزي خبر انجام مراحل خريد زميني به مساحت 24 هزار متر مربع براي تاسيس دانشكده بانك را اعلام نمود و از شركت تمام حاضرين در اين مراسم قدرداني كرد . 

تعداد بازديدها:   8,609