نتایج داوری چکیده مقالات دومین همایش بین المللی بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت اعلام شد

نتایج داوری مقالات رسیده به دبیرخانه علمی دومین همایش بین المللی بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی و براساس اعلام دبیرخانه علمی همایش، در مجموع 399 چکیده مقاله برای همایش ارسال گردیده است که این میزان نسبت به دوره نخست، رشد 12 درصدی را نشان می‌دهد.
 خاطر نشان می سازد از مجموع چکیده مقاله های دریافتی که توسط دو تا سه داور مورد قضاوت قرار گرفته، در مجموع، 91مقاله پذیرفته شده است و پس از انجام داوری نهایی اصل مقالات ، مقاله های منتخب به شکل سخنرانی یا پوستر هم زمان با برگزاری همایش ارائه شده و در لوح فشرده همایش نیز درج خواهند شد.
این گزارش می افزاید: از مجموع چکیده مقالات دریافتی، 16 درصد به نظام بانکی کشور، 37 درصد به دانشجویان دانشگاه های مختلف، 34 درصد به اساتید دانشگاه‌ها، 10 درصد به شرکت‌های فعال در این حوزه و 3 درصد به کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات اختصاص داشته است.
گفتنی است دومین همایش بین المللی بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت توسط پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت ملی انفورماتیک و با حضور دانشگاه ها، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری طی روز های 26 و 27 دی ماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت همایش به نشانی http://conf.mbri.ac.ir/ebps2 مراجعه کرده یا با شماره تلفن های 7-88657396 (دبیرخانه علمی) و 2-66596661 (دبیرخانه اجرایی) تماس حاصل نمایند.

تعداد بازديدها:   4,202