ظرف مدت یک هفته؛

سپرده‌های«صندوق جوانان خیّر» به «موسسه مالی و اعتباری کوثر» انتقال خواهد یافت

    بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به منظور حفظ و صیانت از سپرده های مردم ، صندوق جوانان خیّر را با موسسه مالی و اعتباری کوثر که دارای مجوز بانک مرکزی می باشد ، ادغام کرد .
    به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، درویشی معاون نظارتی بانک مرکزی ضمن اعلام این مطلب خاطرنشان کرد : تمامی سپرده های مردمی موجود در صندوق مذکور، ظرف مدت یک هفته به موسسه مالی و اعتباری کوثر انتقال خواهد یافت .
   درویشی افزود : هموطنان عزیز که اقدام به سپرده گذاری در این صندوق نموده اند ، در صورت تمایل می توانند پس از انتقال وجوه و حسابها به موسسه مالی و اعتباری کوثر به این موسسه مراجعه کرده واصل پول خود را دریافت نمایند .
    وی درخصوص تعیین میزان سپرده های مردم در این صندوق بیان داشت : میزان سپرده های مردم در صندوق جوانان خیّر از سوی کارشناسان و بازرسان بانک مرکزی و مراجع ذیصلاح دیگر در حال بررسی می باشد و تمامی تلاش این بانک بر آن است تا مشکلی برای هموطنان عزیز پیش نیاید .
   معاون نظارتی بانک مرکزی با اشاره به پیامک های ارسالی از سوی اشخاص ذینفع در صندوق یادشده به برخی از سپرده گذاران اظهارداشت : این پیامک ها با اهداف تبلیغاتی ، به منظور جلب حمایت مردم و بدون داشتن مجوز فعالیت از بانک مرکزی ارسال می شود و هموطنان عزیز نباید به این تبلیغات توجه کنند.
    ایشان در خاتمه از هموطنان عزیز خواست ، هنگام سپرده گذاری در موسسات مالی و اعتباری و صندوق های قرض الحسنه به مجوز بانک مرکزی که با آدرس و نام آن شعبه صادرگردیده و می بایست در معرض دید عموم قرارگیرد ، توجه نمایند تا سپرده های آنان با مشکل مواجه نشود . 

تعداد بازديدها:   9,976