دکتر سیف:

توسعه محیط زیست و فضای سبز باید در جامعه نهادینه شود

توسعه محیط زیست و فضای سبز باید در جامعه نهادینه شود

توجه به محیط زیست از اولویت‌های مهم دولت یازدهم است.
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی در آستانه دگرگونی طبیعت و روز درختکاری ، مراسم کاشت‌ نهال در محوطه بانک مرکزی برگزار شد و دکتر ولی اله سیف ضمن اعلام این مطلب افزود: امیدواریم توجه به محیط زیست ، کاشت درخت و توسعه فضای سبز و شعار «هر ایرانی یک درخت» در جامعه نهادینه شود.
 رییس کل بانک مرکزی در ادامه افزود: ایجاد فضایی دلپذیر و فراهم نمودن محیط زیست شاداب، سر سبز و مطلوب یکی از اهداف متعالی است که باید در کلان شهرها مورد توجه جدی قرار گیرد
رییس شورای پول و اعتبار گفت: امیدوارم این اقدام ارزشمند الهی در سطح کشور ترویج شود تا همگان شاهد محیط زندگی مناسب و سرزنده‌ای باشیم.
شایان ذکر است بانک مرکزی از دیرباز توجه و اهتمام ویژه‌ای به‌ توسعه فضای سبز داشته و مجموع فضای سبز ساختمان‌های بانک بالغ بر 103 هزار متر مربع می باشد. طبق آمار موجود، برای ایجاد فضایی دلنشین برای کارکنان و مراجعه‌کنندگان، در این عرصه260 گونه گیاهی شامل انواع درخت، درختچه، بوته ، گلهای آویز، گلدانی و باغچه‌ای و... کاشته شده است.
گفتنی است این مراسم با حضور اعضای هیات عامل، جمعی از مدیران کل ، مدیران و کارکنان بانک مرکزی برگزار شد و آقای مددی معاون شهرداری منطقه 3 نیز یکی از مدعوین این برنامه بود.
این مراسم به ابتکار روابط عمومی و با حمایت اداره مهندسی ساختمان و تاسیسات برگزار و به نیت 14 معصوم، 14 اصله نهال در محوطه بانک غرس شد.تعداد بازديدها:   3,151