موسسه عالی آموزش بانکداری ایران برای سال تحصیلی 1401-1400 دانشجو می‌پذیرد

موسسه عالی آموزش بانکداری ایران برای سال تحصیلی 1401-1400، در حوزه‌های بانکی، پولی و مالی و در دوره های در سطح کارشناسی ارشد، کارشناسی ناپیوسته و کاردانی دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، موسسه عالی آموزش بانکداری ایران براساس رسالت خود مبنی بر ارائه آموزش‌های پویا و اثربخش در حوزه‌های بانکی، پولی و مالی، در نظر دارد دوره‌های مهارت‌های شغلی مدیریت عالی بانک، در سطح کارشناسی ارشد، کارشناسی ناپیوسته و کاردانی را در سال تحصیلی 1401-1400 برگزار کند.

1

دوره مهارت شغلی مدیریت عالی بانک که در سطح دکتری ارزیابی می‌شود، با بهره‌گیری از نظرات ارزنده خبرنگان بانکی تهیه و برنامه‌ریزی شده است و در سنوات گذشته با استقبال رو به افزایش متقاضیان شرکت در این دوره مواجه بوده است. در راستای پاسخ به این تقاضا، در سال جاری برگزاری پنجمین دوره مدیریت عالی بانک برای مدیران عالی و کارشناسان زبده شبکه بانکی کشور و شرکت‌های وابسته و همچنین سایر نهادهای پولی و مالی به شیوه های اختصاصی، عمومی و انفرادی در واحد تهران مدنظر قرار گفت.

همچنین در سال تحصیلی پیش رو، موسسه در دوره در سطح کارشناسی ارشد در رشته‌های مدیریت امور بانکی، بانکداری اسلامی، مالی با گرایش مهندسی مالی و مدیریت ریسک، در  دوره در سطح کارشناسی ناپیوسته در رشته مدیریت امور بانکی و در دوره سطح کاردانی در رشته امور بانکی نیز پذیرش دانشجو خواهد داشت.

گفتنی است علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت موسسه عالی آموزش بانکداری ایران به نشانی https://www.ibi.ac.ir مراجعه کنند.


تعداد بازديدها:   3,869