سی و سومین همایش بانکداری اسلامی برگزار می‌شود / اعلام فراخوان مقاله

سی‌وسومین همایش بانکداری اسلامی مطابق سنوات گذشته و مقارن با هفته بانکداری اسلامی در تاریخ ۸ و ۹ شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، علاقه‌مندان و صاحبنظران علمی تا 12 مردادماه 1402 مهلت دارند نسبت به ارسال اصل مقالات خود، در خصوص موضوع و اولویت های همایش طبق فراخوان اعلامی به دبیرخانه همایش (موسسه عالی آموزش بانکداری ایران)، اقدام کنند.

ذکر این نکته ضروری است که در همایش سال جاری صاحبنظران، پژوهشگران، خبرگان بانکی، اساتید و دانشجویان می توانند مقالات علمی خود را درخصوص موضوع بانکداری اسلامی و با اولویت های «علل ناترازی بانکها و راه های برون رفت از آن» و «هدایت اعتباری و رشد بدون تورم» به دبیرخانه همایش ارسال کنند. 

خاطر نشان می‌شود، علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ارسال و پذیرش مقاله به پرتال سی‌وسومین همایش بانکداری اسلامی به آدرس conference.ibi.ac.ir مراجعه کنند.

98+9

گفتنی است همایش سالیانه بانکداری اسلامی، در هفته بانکداری، مقارن با تصویب قانون عملیات بانکداری بدون ربا، طی سی و دو سال گذشته برگزار شده و این همایش فرصت مناسبی برای بسط دانش بانکداری، تضارب افکار بین صاحب نظران داخلی و خارجی و هم افزایی میان آنان است. مخاطبان اصلی این همایش، مدیران، کارشناسان ارشد نظام مالی و بانکی کشور و اندیشمندان حوزه و دانشگاه هستند. علاوه بر این آخرین دستاوردهای مطالعات و پژوهش‌ها در حوزه علوم بانکداری و مالی اسلامی در قالب سخنرانی، ارائه مقاله و میزگرد تخصصی در این رویداد ارائه می‌شود. لازم به توضیح است دستاوردهای علمی همایش، همه ساله به صورت کتاب مجموعه مقالات و سخنرانی‌ها در اختیار عموم علاقمندان قرار گرفته که مرجع ارزشمندی برای مطالعات و پژوهش‌های آتی است.


تعداد بازديدها:   5,346