بانک مرکزی میزبان خبرنگاران اقتصادی

                           کار شما جاودانه است چون در تاریخ کشورمان ثبت می شود
  به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ،آقای دکتر محمود بهمنی رییس کل بانک مرکزی این مطلب  را شامگاه چهارشنبه مورخ 5/5/1390 در دیدار اعضای هیات عامل با خبرنگاران بخش اقتصادی رسانه های گروهی و مطبوعات عنوان کرد.
  در این مراسم، رییس کل بانک مرکزی ضمن خیر مقدم به میهمانان، پیشاپیش روز خبرنگار را تبریک گفت و طی سخنان کوتاهی افزود: حرفه شما حرفه بسیاردشواری است و همواره با قبول زحمات فراوان،  سعی کرده اید تا اطلاعات درست را به مردم و مسئولین برسانید.
  رییس شورای پول و اعتبار با اشاره به اهداف مقدس خبرنگاران درپیام رسانی درست به مردم گفت: شما نیز در امر رساندن اطلاعات صحیح به مردم نقش بسیار مهم و تعیین کننده ای برعهده دارید. پس تلاش کنید تا جامعه از اطلاعات درست شما بهره مند شود.
  آقای دکتر بهمنی در خاتمه سخنانش گفت: بسیارخوشحالیم که دعوت بانک مرکزی را پذیرفتید تا هیات عامل بانک مرکزی ساعاتی را در خدمت شما باشند . نهایتا برای شما و خانواده هایتان آرزوی عزت و سربلندی دارم.
  گفتنی است در این مراسم که به همت اداره روابط عمومی  بانک مرکزی و به منظور بزرگداشت روز 17 مردادو تجلیل از خبرنگاران بخش اقتصادی در باشگاه بانک مرکزی برگزار شد؛ رییس کل ، اعضای هیات عامل، تعدادی از مدیران کل و مدیران بانک در فضایی دوستانه بر سر میزهای خبرنگاران حاضر شدند، به سئوالاتشان پاسخ دادند، به ارائه اخبار و اطلاعات ، طرح مسائل ومشکلات پرداختند و اصحاب رسانه نیز تشکر خود را اعلام نمودند.

 
تعداد بازديدها:   6,448