باحضور دبیرکل بانک مرکزی و برای رفاه حال مشتریان بانکی کلید خورد

افتتاح پروژه های عظیم «توسعه سایت شتاب»و « سامانه های ملی پرداخت»

افتتاح پروژه های عظیم «توسعه سایت شتاب»و « سامانه های ملی پرداخت»

پروژه های عظیم «توسعه سایت شتاب» و «سامانه های ملی پرداخت» ضامن اقتدار ملی و امنیت خاطر مشتریان شبکه بانکی است و نمادی از صرفه جویی در وقت، خدمتگزاری به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شمار می آیند.
جناب آقای سید محمود احمدی دبیرکل بانک مرکزی این سخنان را در مراسم افتتاح دو پروژه بزرگ یادشده در جزیره کیش عنوان کرد و ضمن مثبت ارزیابی نمودن اقدامات انجام شده و فرآیند ایجاد و نگهداری این پروژه های بزرگ ملی؛ با تقدیم لوح یادبود و هدایایی از نقش کلیدی تعدادی از مدیران، کارشناسان ، نیروهای فنی و ستادی موثر در اجرای این پروژه ها قدردانی کرد.  
در این مراسم که با تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید آغاز شد، دکتر مقدم مدیر عامل شرکت خدمات انفورماتیک کیش طی گزارش کوتاهی به سابقه شکل گیری این شرکت، اقدامات تکمیلی برای بهره برداری بهینه از تجهیزات کنونی و برنامه های آتی اشاره کرد. سپس دبیرکل بانک مرکزی و مقامات شرکت ملی خدمات انفورماتیک از چگونگی عملیات سایت شتاب بازدید کردند و در آیین بهره برداری از دو پروژه یادشده حضور یافتند.
در ادامه این سفر، جناب آقای احمدی در کارخانه فرادیس گستر کیش حضور یافت و از نزدیک از مراحل مختلف تولید و مونتاژ دستگاه های خودپرداز و ایستگاه تولید  دستگاهPower Supply  ، انبارهای قطعات و محصولات ، بدنه ها و گاوصندوق های خودپرداز تولید داخل بازدید کرد .
آقای مهندس صدری مدیرعامل شرکت فرادیس گستر کیش نیز ضمن خوشامدگویی به میهمانان و بیان تاریخچه و اهداف شرکت به ظرفیت ها و تولیدات این کارخانه پرداخت و گفت: این شرکت در سه ماهه گذشته بیش از  هزار دستگاه خودپرداز تولید کرده است و قادر است روزانه 14 و سالانه 5000 دستگاه خودپرداز عرضه نماید و با بهره گیری ازتوانمندیهای متخصصان و ظرفیتهای موجود، می توانیم این عملکرد را تا دو برابر نیز افزایش دهیم.
دبیرکل بانک مرکزی نیز ضمن تشکر از تلاشگران عرصه ارتباطات بانکی ، مطالبی پیرامون حمایت از تولید داخلی بیان نمود و خواستار تلاش شبانه روزی مسئولان در نیل به خودکفایی و بومی سازی تولید کلیه محصولات و دستگاه های الکترونیک مورد نیاز اتوماسیون شبکه بانکی شد.
شایان ذکر است عملیات شتاب که در حال حاضر اصلی ترین و گسترده ترین مبادلات پولی الکترونیک کشور به شمار می آید، در دو مرکز تهران و جزیره کیش به طور همزمان قابل بهره برداری بوده و از لحاظ امنیتی در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

 تعداد بازديدها:   7,528