توسعه استان کرمانشاه شتاب می گیرد

 روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: به دنبال تاکید مقام معظم رهبری در جهت پیگیری رفع مشکلات مردم غیور کرمانشاه ، رسیدگی بیشتر به وضعیت واحدهای تولیدی و اقتصادی‌و‌ ایجاد فرصتهای شغلی افزون‌تر، جناب آقای محمود بهمنی رییس کل بانک مرکزی به اتفاق شماری از مدیران عامل بانکها روز چهارشنبه مورخ 5/8/‌390 رهسپار کرمانشاه شدند.
سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه جدا از تاثیر معنوی که بر آن دیار گذاشت،‌ره‌آوردها و برکات اقتصادی ‌ارزشمندی نیز برای مردم غیورش به ارمغان آورد تا این استان بیش از پیش در مسیر توسعه پایدار قرار گیرد.
جناب آقای محمود بهمنی رییس‌کل بانک مرکزی در جریان این سفر از نزدیک با ‌صاحبان بخش‌های مختلف تولیدی، صاحبان صنایع و مدیران ‌کل شبکه بانکی استان دیدار و ضمن آشنایی با مشکلات ‌و‌ تنگناهای فعالان اقتصادی ‌و‌ کارگزاران بانکی ، دستورات لازم را نیز برای رفع موانع و حل مشکلات صادر خواهند کردند.
رییس‌کل بانک مرکزی در زمینه نقش و وظایفی که برای توسعه پایدار استان به بانک مرکزی و شبکه بانکی محول شده است، اعلام کرد: اجرای مصوبات و تکالیف دولت‌،‌ جذب سرمايه‌های بخش خصوصي ‌و هدایت سپرده ها به بخش تولید و اشتغال، ايجاد زير ساخت هاي لازم برای توسعه بخش‌های اقتصادی، اجرای طرح هاي محروميت‌زدايي،تلاش برای حل مشكل بيكاري جوانان از مهمترین اولویت های ما در این استان به شمار می‌آیند.
گفتنی است در پی سفر مقام عظمای ولایت به استان کرمانشاه ، کارگروه های مختلف به رفع نیازهای مردم و محرومیت‌زدایی اهتمام ورزیدند و در این میان کارگروه بانک مرکزی و شبکه بانکی نیز به مانند همیشه نقش پررنگی را ایفاء کردند.
 
تعداد بازديدها:   6,841