برگزاری دومین همایش مدیران موفق شعب شبکه بانکی کشور

دومین همایش مدیران موفق شعب شبکه بانکی کشور به اهتمام موسسه عالی آموزش بانکداری ایران روز چهارشنبه مورخ 12/11/1390 با حضور عضو هیات عامل و معاون اداری - مالی بانک مرکزی و مدیران شبکه بانکی کشور در محل  موسسه آغاز به کار کرد .
در آغاز این همایش، آقای دکتر الله داد رییس موسسه عالی آموزش بانکداری اطلاعات جامعی پیرامون تاریخچه تاسیس ،‌  دوره های آموزشی ، مقاطع تحصیلی و ساختار موسسه عالی بانکداری ارائه کرد.
سپس آقای مسگرها ، عضو هیات عامل و معاون اداری- مالی بانک مرکزی نیز به عنوان یکی از سخنرانان همایش پیرامون « نقش مدیریت شعب بانک‌ها در کارایی اجرای سیاست‌های پولی و بانکی کشور » ، تحولات سه دهه اخیر و تغییرات ایجاد شده در شبکه بانکی کشور توضیحاتی را ارائه کرد و‌ اظهار داشت: در گذشته تنها بانک‌های دولتی به ارائه خدمات بانکداری مشغول بودند ولی اکنون بانکهای خصوصی نقش تعیین کننده‌ای در شبکه بانکی دارند و طیف جدید از خدمات را به مشتریان ارائه می‌دهند .
معاون اداری- مالی بانک مرکزی ضمن اشاره به روند تحولات اخیر گفت : سرعت وقوع تغییرات شبکه بانکی در زمینه‌های مختلفی همچون اوراق مشارکت ، اجرای اصل 44 ، رونق بورس و بازار سرمایه طی سال های اخیر بسیار مطلوب است و اگر در شرایط تحریم قرار نداشتیم، این سرعت بیشتر و روزافزون‌تر  ‌بود .
آقای مسگرها در خاتمه به شرایط موجود و اتفاقات اخیر در عرصه اقتصادی کشور اشاره کرد و افزود : ما سربازان مجموعه اقتصادی کشور هستیم و باید با تمام توان خود تلاش کنیم تا از این آزمون سربلند خارج شویم .
در ادامه همایش برخی از مدیران موفق شرکت‌کننده هم  به ارائه مطالب و سخنانی پیرامون « نقش مدیریت شعب در تحقق اهداف بانک‌های دولتی و چالش‌های مرتبط با آن »‌ ، « فرصت ها و چالش‌های مدیریت شعب در تحقق اهداف بانک‌های خصوصی‌»‌ ، « بانکداری اختصاصی و بانکداری شرکتی » ، « کنترل‌های نظارتی در سطح شعب و مبارزه با پولشویی » ، « عوامل موفقیت در جذب منابع و افزایش وصول مطالبات و مشتری‌مداری در بانک‌های دولتی »‌ ، مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی »‌‌، تحولات نظام پرداخت و بانکداری الکترونیک » ، « عوامل موفقیت در جذب منابع و افزایش وصول مطالبات و مشتری‌مداری در بانک‌های خصوصی » پرداختند و جوایز ارزنده‌ای هم به مدیران موفق شعب اعطا گردید.تعداد بازديدها:   5,653