در سومین جشنواره « ارزیابی وب‌گاه‌های حاکمیتی»

سایت بانک‌مرکزی،« جایزه وب‌گاه برتر در زمینه اطلاع‌رسانی» را کسب کرد

سایت بانک‌مرکزی،« جایزه وب‌گاه برتر در زمینه اطلاع‌رسانی» را کسب کرد

در سومین جشنواره " ارزیابی وب‌گاه‌های حاکمیتی" و در راستای توسعه نظام اداری الکترونیک و توسعه و استقرار دولت الکترونیک، سایت بانک‌مرکزی جایزه «وب‌گاه برتر در حوزه اطلاع‌رسانی» را به خود اختصاص داد.
 به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران،روز سه‌شنبه بیستم تیرماه سال جاری مرکز همایش‌های صدا و سیما میزبان سومین جشنواره " ارزیابی وب‌گاه‌های حاکمیتی" بود.
گفتنی است در حوزه اطلاع‌رسانی پس از بانک مرکزی ، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران مقام دوم را به دست آورد و مقام سوم نیز به طور مشترک به وزارت صنعت، معدن و تجارت و کتابخانه و موزه اسناد مجلس شورای اسلامی تعلق گرفت.
این گزارش می‌افزاید: در این جشنواره،‌450 پایگاه اطلاع‌رسانی از دستگاه‌های اجرایی کشور شرکت داشتند که در 5 سطح ‌« موجودیت وب‌گاه»،‌«مدیریت اطلاعات و محتوا»، ‌«تعامل و مدیریت دانش»،‌ «تراکنش مالی» و  «درگاه جامع»  با یکدیگر به رقابت پرداختند‌ و سایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران  نیز یکی از جوایز اصلی این جشنواره را به خود اختصاص داد.
جوایز اصلی این دوره از جشنواره عبارت بودند از: جایزه وب‌گاه برتر در زمینه اطلاع‌رسانی، جایزه وب‌گاه برتر در زمینه خدمات تعاملی، جایزه وب‌گاه برتر در زمینه تراکنش مالی.  

تعداد بازديدها:   4,112