بیست و سومین همایش بانکداری اسلامی به كار خود پايان داد

  مراسم اختتاميه بیست و سومین همایش بانکداری اسلامی روز دوشنبه مورخ 20/6/1391 با حضور رییس کل بانک مركزي جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
به گزارش‌روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، در اين مراسم دکتر محمود بهمنی ضمن تشکر از مسئولین موسسه عالی آموزش بانکداری ایران در میز گرد پرسش و پاسخ شرکت کرد و به سوالات حاضرین پاسخ داد .
رییس کل بانک مرکزی در پاسخ به سوالی در خصوص ارایه تسهیلات به دستگاه‌های مختلف گفت : تسهیلات دهی باید طبق ضوابط صورت گیرد و دستگاه‌های مربوطه نیز باید این تسهیلات را بیشتر در کارهای تولیدی بکار گیرند .همچنین ارایه این تسهیلات نیز باید زمان مشخصی داشته باشد و پس از آن، باید شروع به سود‌دهی نماید.
  در پايان این مراسم، در  جریان یک عمل بجا و پسندیده از روسای سابق موسسه عالی آموزش بانکداری ایران همچنین دانشجویانی که در رشته های مختلف بانکی مقام اول تا سوم را به دست آورده اند، تجليل و قدردانی بعمل آمد.
  شايان ذكر است بیست و سومین همایش بانکداری اسلامی روز یکشنبه مورخ 19/6/1391 در موسسه عالی آموزش بانکداری ایران با سخنرانی دكتر بهمني رياست كل بانك مركزي افتتاح شد و طی دو روز برپایی، ابعاد مختلف محور همایش « ارتباط متقابل تحولات اقتصاد ملی و نظام بانکداری اسلامی » مورد مداقه و کنکاش قرار گرفت.

تعداد بازديدها:   3,463