با حضور معاون ارزی صورت پذیرفت؛‌

بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی از مرکز مبادلات ارزی

وزیر صنعت ، معدن و تجارت ، معاون ارزی بانک مرکزی و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در پایان ساعت کاری روز گذشته، با حضور در مرکز مبادلات ارزی در جریان جزییات روند کار قرار گرفتند .
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی؛ در جریان این بازدید، وزیر صنعت معدن و تجارت و نیز معاون ارزی بانک مرکزی با ارائه گزارشی از نحوه اجرای طرح طی سه روزگذشته و موفق ارزیابی‌کردن طرح ، استقبال متقاضیان از مرکز مبادله ارزی را عالی توصیف و ابراز امیدواری کردند در روزهای آینده شاهد روند رو به گسترش متقاضیان باشیم .
کیانی راد میزان تبادلات در مرکز مبادلات ارز طی روز کاری چهارم مهرماه 91 را بالغ بر 10 میلیون دلار اعلام نمود و افزود : با توجه به استقبال سایر بانکها جهت فعالیت در این مرکز؛ بانکهای پاسارگاد ، پارسیان و توسعه صادرات نیز از روز چهارشنبه پنج مهرماه به صورت آزمایشی به عنوان بانکهای عامل جدید، در مرکز مبادلات ارزی فعالیت خواهند نمود .
این  گزارش می‌افزاید: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز با  ابراز خرسندی از ایجاد مرکز مبادلات ارزی پیشنهاد نمودند جهت رفاه حال متقاضیان، فضا و امکانات بیشتری به مرکز اختصاص یابد تا روند خدمات‌رسانی تسریع یابد‌.
شایان ذکر است کیانی راد طبق روال روزهای گذشته در ساعات آغازین سومین روز کاری با حضور در مرکز از نزدیک با دست اندرکاران ملاقات و ضمن گفت وشنود با  متقاضیان تاکید نمود : فرایند کار باید در حداقل زمان ممکن به انجام برسد.

تعداد بازديدها:   3,553