روزهای 26 و 27 دی ماه سال جاری برگزار می‌شود

دومين همايش بين‌المللي بانكداري الكترونيك و نظام‌هاي پرداخت

دومين‌همايش بين المللي بانكداري الكترونيك و نظام‌هاي پرداخت توسط پژوهشكده پولي و بانكي بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران و شركت ملي انفورماتيك در روزهاي 26 و 27 دي‌ماه سال‌جاري در مركز همايش‌هاي بين‌المللي صدا و سيما برگزار مي‌شود.
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، مهم‌ترين هدف از برگزاری اين همايش،آشنايي جامعه بانكي كشور با تحولات جديد در بانكداري الكترونيك،يكسان‌سازي تعاريف اين حوزه و معرفي الگوها و زير‌ساخت‌هاي ملّي و بين‌المللي بانكداري الكترونيك و نظام‌هاي پرداخت خواهد بود .
بر اساس تصميمات كميته علمي؛ « بانكداري آينده»، «توسعه زيرساخت‌ها و استاندارد‌‌ها» ، «تنظيم مقررات، نظارت و پايش ريسك»، «توسعه محصولات» و «ابعاد فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي» محورهاي اصلی اين همايش را تشكيل مي‌دهند و لازم است مقالات علاقمندان بر مبناي اين محور‌ها تهيه و براي دبيرخانه علمي ارسال شود.
در بخش جنبی این همایش، نمايشگاه تخصصي و 20 كارگاه‌ تخصصي در ارتباط با‌ موضوعات و محورهاي همايش و ساير مباحث مورد نياز حوزه بانكداري الكترونيك كشور برگزار خواهد شد.
با توجه به  استقبال قابل توجه علاقمندان، آخرين فرصت براي ارسال خلاصه مقاله تا پایان آبان ماه تمدید گردیده است . بنابراين مديران، كارشناسان، اساتيد و دانشجوياني كه علاقمند به ارسال مقاله به همايش هستند، مي‌توانند خلاصه مقاله خود را حداكثر تا تاريخ 30 آبان‌ ماه و اصل آن را تا تاريخ 30 آذرماه سال‌جاري به دبيرخانه علمي همايش ارسال نمايند.
در ضمن، خاطرنشان مي‌شود آخرين مهلت ثبت‌نام در همايش و كارگاه‌هاي آموزشي 10/10/1391 و فرصت حضور در نمايشگاه تخصصي آن 01/10/1391 مي‌باشد.علاقمندان براي کسب اطلاعات بیشتر‌ می توانند به  پایگاه اطلاع رسانی همایش به نشانی http://conf.mbri.ac.ir/ebps2   مراجعه نمایند.

تعداد بازديدها:   4,808